AR-GE

Hardem Tekstil, kalite standartlarını koruma ilkesinin sürdürülebilirliği için Ar-Ge çalışmalarını büyük bir ciddiyetle yürütmektedir. Alanında uzman ve dinamik kadrosuyla düzenli olarak yapılan araştırmalar neticesinde değişen dünya trendlerine uygun olarak ürünler sunar. Yeniliği ve gelişmeyi kendisine her daim ilke edinmiş olan Hardem Tekstil, bu yönüyle de sektörün lider firmalarından biri konumuna yükselmiştir.

Büküm

Kalite konusundaki hassasiyetimizden dolayı ipliğimizin büküm işlemini de kendi bünyemizde yaparak kalite standartlarımızı korumaktayız. Firmamızın yıllık 600 ton iplik büküm kapasitesi vardır.

Çözgü Sarma

Kaliteden ödün vermeyen anlayışımız doğrultusunda dokunacak olan ipliğin firmamıza ilk giriş anından mamul olarak çıkışına kadar olan sürecini titizlikle takip etmekteyiz. İpliğin ürün haline gelmesindeki ilk aşama olan çözgü sarma işleminin, kalitemiz için büyük önem arz ettiğinin bilincinde olarak uzman ekibimizle yıllık 12.000.000 metre çözgü sarma işlemi yapmaktayız.

Dokuma

1978 yılından bu yana edindiği tecrübeyle sektörün öncü firmalarından biri konumuna yükselen firmamız, kaliteden ödün vermeyen anlayışımız doğrultusunda son teknolojiye sahip jakarlı ve armürlü dokuma tezgahlarımızda simli, viskon, paşmina, tafta, saten, koton ve flamlı kumaş üretimi yapmaktadır. Yıllık 36.000.000 metre kumaş dokuma kapasitesine sahip olan Hardem Tekstil, giderek büyüyen yapısıyla her geçen gün kapasitesini arttırmaktadır.

Saçak

Hardem Tekstil olarak bünyemizde ürettiğimiz şallarda uzun saçaklı ürünlerimiz saçak makinelerimizde işleme sokulur. Yıllık 5.400.000 adet uzun saçaklı şal üretim kapasitemiz mevcuttur.

Boyahane

İleri teknoloji imkanlarla oluşturulan boyahanemiz yıkama, apre, düz boya ve çift boya gibi fonksiyonlara sahip olup yıllık 1800 ton üretim yapabilmektedir.

Dijital

Moda sektörünün gelişmesiyle tasarımların ön plana çıktığı bu dönemlerde Hardem Tekstil olarak en yeni trendleri kendi bünyemizde üretebilmek adına uzman kadromuz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Geniş desen portföyümüzün yanı sıra müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda özel desen tasarımı ve varyant çalışmalarımız da mevcuttur. Müşteri memnuniyetini ilke edinen anlayışımız çerçevesinde yıllık 1.200.000 adet dijital baskılı şal ve eşarp üretimi yapmaktayız.

Konfeksiyon

Müşteriden önceki son durağımız olan konfeksiyon bölümümüzde dokunmuş, boyanmış ve/veya baskısı yapılmış olan mamul ürünlerimizin titizlikle son kontrolleri yapılmaktadır. Benimsediğimiz “müşteri gözüyle kontrol anlayışı” aşamasından geçen ürünlerimiz konfeksiyon ekibimiz tarafından müşteriye hazır konuma getirilir. Yıllık 12.000.000 adet mevcut kapasiteye sahip olan konfeksiyon bölümümüz giderek kapasitesini arttırmaktadır.

© 2018 - HARDEM TEKSTİL - Tüm hakları saklıdır.
Site Creation & Technology ByBursa Web Tasarım